Elérhetőségek

Klebelsberg Központ
Észak-Budapesti Tankerületi Központ

Cím: 1033 Budapest, Fő tér 1.
Telefon: (1)437 8868

Aquincum Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Cím: 1031 Budapest, Arató Emil tér 1.
OM azonosító: 034848
Telefon/Fax: (1) 368-7818, (1) 430-0186
E-mail: aquincum-a@kszki.obuda.hu


Véletlenszerű Képek

Halloween Party
2014/2015 - Halloween Party
Képek: 48

Versenyeredmények - felső tagozat

2016/2017. tanév
 
III. kerületi versenyek eredményjegyzéke (az ettől eltérő versenyeket a címben jelezzük)


"Zöldliget" angol nyelvű versmondóverseny
1. hely
Kanizsai Péter 7.b

Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos döntő

13.
Bata Zsombor 5.b
Felkészítő: Arany-Hofmann Orsolya

„Harrer - Wonderful World" - ökológiai angol nyelvű tanulmányi verseny

5-6. évfolyam
3. hely
Bata Zsombor 5.b
Dibusz Dorottya 6.b
Bakos Viktória 5.b
Örkényi Blanka 6.b
Felkészítő: Nagy Beáta, Szemán Lívia
7-8. évfolyam
2. hely
Arnold Gábor 7.b
Kanizsai Péter 7.b
Peef Mariola 8.b
Főző Barnabás 8.b
Felkészítő: Nagy Beáta

Orchidea-Pangea Tehetségkutató Matematika Verseny
országos döntő

7. évfolyam
17. hely
Kanizsai Péter 7.b
Felkészítő: Paksy Sándorné

„Pais-Creative English Competition” tanulmányi verseny

6. évfolyamon:
1. helyezett
Vass Tímea - 6.a
3. helyezett
Husz Noel - 6.a
Felkészítő: Siklós-Szondi Anikó
7. évfolyamon:
3. helyezett
Huber Kíra - 7.a
Felkészítő: Imre Zsófia

Komplex angol nyelvi verseny

5.
Adorjáni Fruzsina 6.c
Felkészítő: Ráczné Schanda Katalin

Zrínyi Ilona Matematikaverseny regionális forduló

1.
Bata Zsombor 5.b
Felkészítő: Arany-Hofmann Orsolya

Vers -és prózamondó verseny 5-8. évfolyamon

3.
Kanizsai Péter
Felkészítő: Szabó Perpétua
6.
Gyulai Emma
Felkészítő: Borvendégh Emőke

Matematika 5. és 7. évfolyam

9.
Kanizsai Péter Jakab
Felkészítő: Paksy Sándorné

„Pais – Creative English Competition” tanulmányi verseny

6. évfolyam
1.
Vass Tímea 6.a
Felkészítő: Siklós-Szondi Anikó, Imre Zsófia
3.
Husz Noel 6.a
Felkészítő: Siklós-Szondi Anikó, Imre Zsófia
7. évfolyam
3.
Huber Kíra
Felkészítő: Imre Zsófia

Két tannyelvű iskolák angol nyelvű vers – és prózamondó versenye

5. évfolyam
1.
Vojnits Virág
6. évfolyam
2.
Csépe Emma
4.
Carra Chiara
5.
Örkényi Blanka
7. évfolyam
1.
Kanizsai Péter
5.
Werderits Nóra
6.
Csikós Nikolett
8. évfolyam
3.
Réti Liána
5.
Szántai Marisa

Színvonalas teljesítményéért elismerő oklevelet kapott:
5. évfolyam
Együd Emma
Bakos Viktória
Gyulai Emma
7. évfolyam
Horváth Viktória
8. évfolyam
Gotthard Zita
Schuksz Levente

Pangea Tehetségkutató Matematika Verseny első forduló

7. évfolyam
Kanizsai Péter 7.b
100 %-os teljesítmény
Felkészítő: Paksy Sándorné

Szép Magyar Beszéd

5-6. évfolyam
2. hely
Tárkányi Dániel 6.b
Felkészítő: Borvendégh Emőke
7-8. évfolyam
10. hely
Szigeti Diána 7.b
Felkészítő: Szabó Perpétua

Fizika 8. évfolyam

9. hely
Gotthard Zita 8.b
Felkészítő: Galajda János

6. és 8. évfolyamos matematika tanulmányi verseny

2. hely
Radzik Réka 6.b
Felkészítő: Paksy Sándorné

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

6. hely
Jandász Sára 5.c
Felkészítő: Szabó Perpétua
8.hely
Sárosy Patrícia 8.a
Felkészítő: Brassói Annamária

Bolyai anyanyelvi csapatverseny regionális forduló


6. évfolyam
3. hely
Hangodi Hajnalka, Kovács Dorina, Örkényi Blanka, Radzik Réka - 6.b
Felkészítő tanár: Borvendégh Emőke

7. évfolyam
5. hely
Kanizsai Péter, Bónyai Péter, Arnold Ákos, Arnold Gábor - 7.b
Felkészítő tanár: Szabó Perpétua Margit

Fővárosi célnyelvi civilizáció verseny

2. hely
Kanizsai Péter, Arnold Gábor, Nagy Gergely - 7.b
Felkészítő: Siklós-Szondi Anikó és Szomorú Anita

Bolyai Csapatverseny regionális forduló

5. évfolyam
10. hely
Bata Zsombor, Brandner Dániel, Farkas Csaba, Szendrei Hanna

6. évfolyam
10. hely
Hangodi Hajnalka, Kovács Dorina, Örkényi Blanka, Radzik Réka

7. évfolyam
1. hely (országos döntőbe jutottak)
Arnold Gábor, Bónyai Péter, Kanizsai Péter, Kovács Péter

1. hely (országos döntőbe jutottak)
Altorjay Virág, Egyedi Boglárka, Hámori Szilvia, Soóki-Tóth Petra

10. hely
Arnold Ákos, Balogh Barnabás, Nagy Gergely, Tamási László


2015/2016. tanév


Wonderful World - ökológiai angol nyelvű verseny eredményei

5-6. évfolyam
3. hely
Csapattagok: Szulák Réka, Carra Chiara, Arnold Gábor, Tussinger Ábel
Felkészítők: Ráczné Schanda Katalin, Nagy Beáta, Nick Ildikó

Pais Creative English Competition eredményei

6. évfolyam
1. hely
Takács Emese 6.a
4. hely
Rátkai Zita 6.a
5. évfolyam
8. hely
Ilyés Margit 5.a
Felkészítő: Siklós-Szondi Anikó

Magyar prózamondó verseny 5-6. évfolyam

5. hely
Kanizsai Péter 6.b
Felkészítő: Brassói Annamária


Magyar versmondó verseny 5-6. évfolyam

10. hely
Tárkányi Dániel 5.c
Felkészítő: Huszár Gergő

Matematika verseny 5-7. évfolyamon (általános iskola és gimnázium)

8. hely
Ilyés Margit 5.a
Felkészítő: Vogyeraczkiné Kovács Andrea

Zrínyi Ilona Matematikaverseny fővárosi forduló

XIV.
Riba Miklós Pál 6.a
Felkészítő: Galajda János

Komplex angol tanulmányi verseny

6. évfolyam
3. hely
Rátkai Zita 6.a
Felkészítő: Siklós-Szondi Anikó
4. hely
Takács Emese 6.a
Felkészítő: Siklós-Szondi Anikó
7. évfolyam
2. hely
Higl Patrik 5.c (7. évfolyamon indult!)
Felkészítő: Ráczné Schanda Katalin
9. évfolyam
4. hely
Mikó Lili 8.b (9. évfolyamon indult!)
Felkészítő: Tóthné Ujfalusi Nóra
7. hely
Adorjáni Boglárka 8.b (9. évfolyamon indult!)
Felkészítő: Tóthné Ujfalusi Nóra

Hevesy György Kémiaverseny

2. hely
Bónyai Tamás 8.b
5.hely
Kasos Alexandra 8.b
Felkészítő: Arnoldné Szabó Adrienne

Angol vers és prózamondó verseny

Általános tantervű kategória - 5-6. évfolyam
1. hely próza kategória
Takács Emese 6.a
Felkészítő: Siklós-Szondi Anikó
6. hely vers kategória
Huber Kíra 6.a
Felkészítő: Siklós-Szondi Anikó

Kéttannyelvű kategória - 3.-8. évfolyam
1. hely
Beck Lilána 6.a
Felkészítő: Siklós-Szondi Anikó

Népdaléneklési verseny - Kisegyüttes kategória
Arany minősítés
Csala Villő, Egyedi Boglárka, Hámori Szilvia - 6.b
Felkészítő: Szomorú Anita

Bod Péter könyvtárhasználati verseny
8.
Örkényi Blanka Lili - 5.b
Felkészítő: Pozsa Réka

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny
9.
Réti Liána - 7.b
Felkészítő: Brassói Annamária

On-Lion Angol Nyelvű Verseny - A1. kat.
2.
Rátkai Zita - 6.a
Felkészítő: Siklós-Szondi Anikó

Országos angol nyelvű vers- és prózamondó verseny
különdíj
Kanizsai Péter - 6.b
felkészítő: Nagy Bea
elismerő oklevél
Örkényi Blanka - 5.b
felkészítő: Nagy Bea

Magyar Népmese Napja - Rajzpályázat
1. Tárkányi Dániel Noé 5.b és Doránt Flóra 5.a
2. Sáray Márton 6.c és Bubcsó Loréna 7.b
3. Carra Chiara Lisa 5.c

Magyar Népmese Napja - Meseíró pályázat
1. Carra Chiara Lisa 5.c
2. Örkényi Blanka 5.b
3. Huszár Anna Szófia 5.a

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny területi forduló
1. hely
(országos döntőbe jutott csapat)
Hajdu Barnabás, Papp Martin, Schuksz Levente – 7.b
Felkészítő: Brassói Annamária
5. hely
Adorjáni Boglárka, Mikó Lili, Tóth-Heinemann Oszkár, Vida Jázmin – 8.b
Felkészítő: Tóthné Pintér Gabriella
7. hely
Carra Chiarra Lisa, Schuszter Julianna, Kispéter Noémi, Szulák Réka – 5.c
Felkészítő: Huszár Gergő