Elérhetőségek

Klebelsberg Központ
Észak-Budapesti Tankerületi Központ

Cím: 1033 Budapest, Fő tér 1.
Telefon: (1)437 8868

Aquincum Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Cím: 1031 Budapest, Arató Emil tér 1.
OM azonosító: 034848
Telefon/Fax: (1) 368-7818, (1) 430-0186
E-mail: aquincum-a@kszki.obuda.hu


Véletlenszerű Képek

Kölyök atlétika a 2.a-ban
2014/2015 - Kölyök atlétika a 2.a-ban
Képek: 29

Versenyeredmények - alsó tagozat

2016/2017. tanév
 
III. kerületi versenyek eredményjegyzéke (az ettől eltérő versenyeket a címben jelezzük)


"Zöldliget" angol nyelvű versmondóverseny
1. hely
Trendl-Pátkai Bence 2.d
Hörömpöli Eszter 3.b
3. hely
Puskás Péter 4.c

Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos döntő

2. évfolyam
14. hely
Halmos Balázs 2.a
Felkészítő: Fogarassy Szabina

„Harrer - Wonderful World" - ökológiai angol nyelvű tanulmányi verseny

3-4. évfolyam
4. hely
Keszi Léna 4.d
Szunyogh-Kocsis Réka 4.d
Kurucz Lora Gyöngyvér 3.c
Szűcs Villő Kinga 3.c
Felkészítő: Ráczné Schanda Katalin, Borbás Martina, Sebes-Sziklai Orsolya Fanni

Orchidea-Pangea Tehetségkutató Matematika Verseny
országos döntő

4. évfolyam
7. hely
Puskás Péter 4.c
Felkészítő: Sallainé Tóth Mária

Logo Motion animációkészítő verseny

4. évfolyam
3. hely
Szenes G. Győző 4.a
Felkészítő: dr. Kárpátiné Sajtós Ilona

Vers- és prózamondó verseny - 1-2. évfolyam

5.
Reuter Szilárd 1.d
Felkészítő: Scheibli Zsuzsanna
5.
Trendl-Pátkai Bence
Felkészítő: Villányiné Galatin Anna

A Zrínyi Ilona Matematikaverseny regionális forduló

2. évfolyam
3.
Halmos Balázs 2.a
Felkészítő: Fogarassy Szabina
10.
Földes Márton 2.c
Felkészítő: Villányiné Galatin Anna
13.
Bognár Gábor 2.d
Felkészítő: Wenzel Réka
3. évfolyam
9.
Bálint Gergő Huba 3.c
Felkészítő: Konrádné Érsek Tünde

„150 éves az Állatkert” napközi pályázat
5.
1.c osztály
Felkészítő: Vida Veronika
6.
3.c osztály
Felkészítő: Borbás Martina

Vers- és prózamondó verseny 3-4. évfolyamon
6.
Bodor Balázs 3.a
Felkészítő: Portörőné Lődi Erika
6.
Ilku Szabolcs 4.a
Felkészítő: Budai Judit
10.
Puskás Péte 4.c
Felkészítő: Sallainé Tóth Mária

Két tannyelvű iskolák angol nyelvű vers – és prózamondó versenye

3. évfolyam
3.
Németh Zsófia
4. évfolyam
4.
Csikós Bernadett
3.
Aradszky Marcell
6.
Puskás Péter

Színvonalas teljesítményéért elismerő oklevelet kapott:
3. évfolyam
Hörömpöli-Tóth Esztet
Fetter Zenina
Farkas Liliána
4. évfolyam
Ivankovics Egon

Pangea Tehetségkutató Matematika Verseny első forduló

4. évfolyam
100 %-os teljesítmény
Puskás Péter 4.c
Felkészítő: Sallainé Tóth Mária

Matematika

3. évfolyam
1. hely
Faragó Dániel 3.a
Felkészítő: Portörőné Lődi Erika
4. évfolyam
8. hely
Puskás Péter 4.c
Felkészítő: Sallainé Tóth Mária

Mesés egészség című országos meseíró pályázat

1. hely
Tóth Zelma - 4.c
Felkészítő: Sallainé Tóth Mária

Open Curtain Drama Festival 2016.

2. hely
4.d osztály közössége
Felkészítő: Sebesi-Sziklai Fanni és Csoma Csilla

Bolyai anyanyelvi csapatverseny regionális forduló


3. évfolyam
6. hely
Hörömpöli-Tóth Eszter, Király Nelli, Németh Zsófia, Wavrik Julianna - 3.b
Felkészítő tanár: Feketéné Veres Kinga

4. évfolyam
9. hely
Varga Luca, Putz Lilla, Ficzere Anna, Szöllősy Panna
Felkészítő: Budai Judit

Bolyai matematika csapatverseny regionális forduló

3. évfolyam
7. hely
Faragó Dániel, Felhős Alexander, Fodor Márk, Gerhard Dominika

4. évfolyam
8. hely
Horváth Lili, Ivankovic Egon, Király Áron, Puskás Péter



2015/2016. tanév
 
Wonderful World - ökológiai angol nyelvű verseny eredményei

3-4. évfolyam
4. hely
Csapattagok: Schuszter Márton, Keszi Léna, Dukát Levente, Árva Balázs
Felkészítők: Ráczné Schanda Katalin, Sebesi-Sziklai Orsolya Fanni, Szíjártó Bettina, Pócsi Veronika

Vers- és prózamondó verseny - 3-4. évfolyam

3. évfolyam
6. hely - vers
Ábel Adrienn Réka 3.d
7. hely - próza
Aradszky Marcell Áron 3.d
Felkészítő: Sebesi-Sziklai Fanni Orsolya
4. évfolyam
1. hely - vers
Vojnits Virág Júlia 4.c
Felkészítő: Scheibli Zsuzsanna
2. hely - próza
Szabó Luca 4.a
Felkészítő: dr. Molnár Lászlóné

3-4. évfolyamos vers- és prózamondó háziverseny

3. évfolyam
Vers kategória
1. Ábel Adrienn Réka 3.d
2. Varsányi Hanga Csenge 3.d
3. Csikós Bernadett 3.b
Próza kategória
1. Aradszky Marcell Áron 3.d
2. Kelemen Panna 3.b
3. Varga Luca 3.a
4. évfolyam
Vers kategória
1. Vojnits Virág Júlia 4.c
2. Stickl Vivien 4.a
3. Sásdi Hanna 4.c
Próza kategória
1. Szabó Luca 4.a
2. Lederer Nóra Anna 4.c
3. Szabó Bence Zombor 4.c

Vers- és prózamondó verseny - 1-2. évfolyam

1. évfolyam - vers
8. hely
Bognár Gábor 1.d
Felkészítő: Wenzel Réka
2. évfolyam - vers
2. hely
Ábel Cintia Petra 2.b
Felkészítő: Feketéné Veres Kinga
1. évfolyam - próza
9. hely
Nagy Luca 1.b
Felkészítő: Molnár Erzsébet
2. évfolyam - próza
2. hely
Kató Boglárka 2.b
Felkészítő: Feketéné Veres Kinga

1-2. évfolyamos vers- és prózamondó verseny - iskolai forduló

1. évfolyam – vers
1. Bognár Gábor 1.d
2. Marton Enikő 1.b
3. Wagner Marcell 1.a
3. Báti Bálint Tibor 1.c
3. Nagy Csenge 1.b
1. évfolyam – próza
1. Nagy Luca 1.b
2. Dobrovits Eszter 1.d
3. Kovács Jázmin 1.d
2. évfolyam – vers
1. Ábel Cintia Petra 2.b
2. Galó Bence 2.a
3. Farkas Liliána 2.c
3. Király Nelli 2.b
3. Mesterházy Dorka 2.c
2. évfolyam – próza
1. Kató Boglárka 2.b
2. Karácsoni Csongor 2.b
3. Bodor Balázs 2.a

Bod Péter Könyvtárhasználati verseny

5. hely
Dukát Levente 4.c
Felkészítő: Pozsa Réka
7. hely
Árva Balázs 4.c
Felkészítő: Pozsa Réka

Angol vers és prózamondó verseny

2. hely
Lederer Nóra Anna 4.c
Felkészítő: Siklós-Szondi Anikó és Pócsi Veronika

Zrínyi Ilona Matematikaverseny fővárosi forduló

5.
Bata Zsombor 4.b
Felkészítő: Dignerné Mezőfi Gabriella
9.
Puskás Péter 3.c
Felkészítő: Sallainé Tóth Mária
17.
Faragó Dániel 2.a
Felkészítő: Portörőné Lődi Erika

III. kerületi matematikaverseny

3. évfolyam
3. hely
Puskás Péter - 3.c
Felkészítő: Sallainé Tóth Mária
4. évfolyam
2. hely
Bata Zsombor - 4.b
Felkészítő: Dignerné Mezőfi Gabriella
10.hely
Dukát Levente - 4.c
Felkészítő: Scheibli Zsuzsanna


Magyar nyelvtan és helyesírás

7.
Lederer Nóra Anna - 4.c
Felkészítő: Scheibli Zsuzsanna
10.
Meinhardt Vilmos András - 4.a
Felkészítő: dr. Molnár Lászlóné

Matematika háziverseny

3. évfolyam
1. Puskás Péter 3.c
2. Hegedűs Gábor 3.a
3. Becker Luca Boglárka 3.d
4. Varga Luca 3.a
5. Kovács Barnabás 3.a
4. évfolyam
1. Dukát Levente 4.c
1. Bata Zsombor 4.b
2. Együd Emma 4.c
3. Sásdi Hanna 4.c
4. Szabó Luca 4.b

Magyar nyelvtan háziverseny

3. évfolyam
1. Szunyogh-Kocsis Réka Laura 3.d
2. Godova Balázs 3.c
3. Keszi Léna 3.d
4. Jancsik Judit Luca 3.b
5. Aradszky Marcell Áron 3.d
4. évfolyam
1. Lederer Nóra Anna 4.c
2. Jandász Sára 4.c
3. Meinhardt Vilmos András 4.a
4. Bakos Viktória 4.b
5. Erdős Vanda 4.a

On-Lion Angol Nyelvű Verseny - A0 kat.

4.
Jandász Sára - 4.c
Lederer Nóra Anna - 4.c
Felkészítő: Pócsi Veronika
Niesz Viktória - 3.c
Felkészítő: Sallainé Tóth Mária

Open Curtain Angol Nyelvű Drámafesztivál

Aranyminősítés
Árva Balázs, Együd Emma, Friedrich Bence, Görbe Soma, Grisztel Barbara, Jandász Sára, Lepenye Ábel, Mérő Alex, Sásdi Hanna, Takács Ákos, Vojnits Virág és Vozák Emese - 4.c
Felkészítő pedagógusok: Pócsi Veronika, Siklós-Szondi Anikó

Országos angol nyelvű vers- és prózamondó verseny

1.
Vojnits Virág - 4.c
Felkészítő: Siklós-Szondi Anikó
5.
Ivankovic Egon - 3.c
Felkészítő: Sallainé Tóth Mária

Magyar Népmese Napja - Rajzpályázat

1. osztály
1. Csikós Henriett 1.d és Lenner Bianka 1.c
2. Kepecs Bence 1.c
3. Sárga Nóra 1.c
2.osztály
1. Petőcz Gergő 2.c és Király Nelli 2.b
2. Schmuck Tünde 2.b
3. Bíró Liliom Róza 2.c és Wavrik Julianna 2.b
3. osztály
1. Toth Dorka 3.c és Becker Luca Boglárka 3.d
2. Szunyogh-Kocsis Réka Laura 3.d és Csikós Bernadett 3.b
3. Tóth Zelma 3.c és Husz Hanka Hanna 3.a
4. osztály
1. Friedrich Bence 4.c

Magyar Népmese Napja - Meseíró pályázat

1. Lederer Nóra 4.c
2. Budai Emma 4.a
3. Kovács Máté 4.a
Különdíj: Dezső Marcell 3.a

Bolyai Matematika Csapatverseny

7. hely
Dukát Levente, Fekete Dóra, Léderer Nóra Anna, Sásdi Hanna – 4.c
Felkészítő: Scheibli Zsuzsanna
9. hely
Bata Zsombor, Brandner Dániel Gyula, Farkas Csaba, Szabó Laura – 4.b
Felkészítő: Dignerné Mezőfi Gabriella
10. hely
Ivankovic Egon, Király Áron, Puskás Péter, Suszt Márton - 3.c
Felkészítő: Sallainé Tóth Mária
Szépolvasó Verseny
7. hely
Jandász Sára - 4.c
Felkészítő: Scheibli Zsuzsanna
7. hely
Meinhardt Vilmos - 4.a
Felkészítő: dr. Molnár Lászlóné
8. hely
Bakos Viktória - 4.b
Felkészítő: Dignerné Mezőfi Gabriella