Elérhetőségek

Klebelsberg Központ
Észak-Budapesti Tankerületi Központ

Cím: 1033 Budapest, Fő tér 1.
Telefon: (1)437 8868

Aquincum Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Cím: 1031 Budapest, Arató Emil tér 1.
OM azonosító: 034848
Telefon/Fax: (1) 368-7818, (1) 430-0186
E-mail: aquincum-a@kszki.obuda.hu


Véletlenszerű Képek

Mesék délutánja
2015/2016 - Mesék délutánja
Képek: 75

Munkatársaink

Vogyeraczkiné Kovács Andrea
mb. igazgató

Demeter Péter
igazgatóhelyettes

Vezetői fogadóóra telefonos bejelentkezéssel hétfőnként 15:30-16:30


Amentné Tóth Amarylla tanító
Arany-Hofmann Orsolya tanár
Arnoldné Szabó Adrienn tanár
Borbás Martina tanító
Boros-Paholcsek Edina iskolapszichológus
Borvendégh Emőke osztályfőnök 5.b
Brassói Annamária osztályfőnök 8.b
Budai Judit osztályfőnök 4.a
Csiszler Nikolett tanító
Csoma Csilla tanító
Danhauser Ágnes tanár
Dignerné Mezőfi Gabriella osztályfőnök 1.a
dr. Kárpátiné Sajtós Ilona tanár
Dr. Molnár Lászlóné osztályfőnök 1.c
dr. Ráczné Halányi Nóra fejlesztőpedagógus
Feketéné Veres Kinga osztályfőnök 3.b
Fogarassy Szabina osztályfőnök 2.a
Galajda János osztályfőnök 8.a
Gátiné Herbály Katalin tanító
Göblyös Károlyné osztályfőnök 1.b
Herrné Fekete Zsuzsanna osztályfőnök 4.b
Hortobágyi Éva tanító
Imre Zsófia tanár
Katalyn Ann Guichelaar anyanyelvi lektor
Kenderiné Gábor Éva osztályfőnök 7.a
Kilaroglu Réka napközis nevelő
Kiss László tanár
Kissné Bóta Ágnes tanító
Konrádné Érsek Tünde osztályfőnök 3.c
Kovácsné Herda Nagy Szilvia tanító
Maróti Ottó tanár
Mayer Mária osztályfőnök 5.a. iskolakönyvtáros
Molnár Erzsébet osztályfőnök 2.b
Nagy Beáta osztályfőnök 6.b
Nick Ildikó osztályfőnök 5.c
Paksy Sándorné osztályfőnök 7.b
Pócsi Veronika tanító
Portörőné Lődi Erika osztályfőnök 3.a
Ráczné Schanda Katalin osztályfőnök 6.c
Rákosi Gabriella osztályfőnök 7.c
Rebekah Jayne Waalkes anyanyelvi lektor
Sallainé Tóth Mária osztályfőnök 4.c
Scheibli Zsuzsanna osztályfőnök 1.d
Sebesi-Sziklai Orsolya Fanni osztályfőnök 4.d
Siklós-Szondi Anikó osztályfőnök 6.a
Szabó András testnevelő
Szabó Perpétua tanár
Széles Szilvia tanár
Szemán Lívia tanár
Szentirmainé Pécsi Anna tanító
Szíjártó Bettina tanító
Szomorú Anita tanár
Tatainé Fitos Andrea fejlesztőpedagógus
Tittmann Tamás testnevelő
Tomcsányi László tanár
Tóthné Újfalusi Nóra tanár
Vida Veronika tanító
Villányiné Galatin Anna osztályfőnök 2.c
Vincze Viktória tanító
Wenzel Réka osztályfőnök 2.d




Adminisztratív munkatársak
Gábris Gáborné, Tátrai Éva, Tóth Mihályné


Rendszergazda
Solymosi Tamás


Pedagógiai asszisztens
Marx Zsuzsanna


Technikai munkatársak
Hegedűs András, Horváth Andrea, Kisáné Tóth Éva, Moldvai Ferenc, Tóth Elvira, Wiener László