Telefon/Fax: +36 1 430-0186; +36 1 368 7818; mobil: +36 30 316 3106
E-mail: titkarsag(pont)aquincum(kukac)ebtk(pont)hu

márc04
Nyomtatóbarát változat Hír létrehozása pdf formátumban

Versenyeredmény

Teljes nézet

Ezen a hétvégén rendezték meg 32 röplabdacsapat részvételével a Szeged Kupát. Iskolánk tanulói, Fetter Zenina (5.c) és Bunda Rebeka Zille ( 3.d.) a Vasas II. csapatával a bronzérmes helyet szerezték meg a viadalon. Gratulálunk sportolóinknak!
márc02

Alsós farsang

Köszönjük a fotókat Pásztory Edinának.
febr28

KÖZLEMÉNY

Kedves Szülők! A március 13-ra tervezett 3. évfolyamos nyílt nap technikai okok miatt elmarad. Az új időpont: 2019. április 10. szerda 08.00-09.45.
febr28

DÖK meghívó

febr27

Az Alpesi sí diákolimpián, a II. korcsoportosok B kategóriás versenyében Máthé Gergely (3.c) a 7. helyen, Magyari Ábel (3.c) pedig a 11. helyen végzett. Gratulálunk versenyzőinknek!
febr25

Hétvégi sportsikerek

Urbánfy István Máté (4.c) az Óbudai Judo Diákolimpián, a 28 kg-osok kategóriájában 1. helyezést ért el.

Geszler Ádám (3.d) a Sakk Diákolimpia budapesti döntőjében, a korosztályos kategóriában 2. helyen végzett, és ezzel bejutott az országos döntőbe. Edzője: Guba Miklós - Óbudai Sakkiskola.

Gratulálunk sportolóinknak!
febr21

Február 18-án, hétfőn került megrendezésre az Alpesi sí diákolimpia Mátraszentistvánon. Móczár Bálint (2.a) a nem igazolt versenyzői kategóriában a 15. helyet szerezte meg. Gratulálunk a sikeres szerepléshez.
febr21

Szép volt Nelli!

Király Nelli (5.b) a Szalai János Rövidpályás Úszó Emlékverseny öt egyéni számában valamint a 4x50 méteres vegyes váltó tagjaként 3 ezüst- és 3 bronzérmet szerzett, emellett valamennyi egyéni számban megjavította korábbi idejét.
Gratulálunk versenyzőnknek!

febr21

Nyelvvizsgáztunk

Iskolánkban minden évben megszervezzük a Cambridge Young Learners nyelvvizsgát. Negyedik és hatodik évfolyamos, a két- tanítási nyelvű képzésben részt vevő diákjaink adhatnak ilyenkor számot nyelvi tudásukról. Tanulóink két szinten vizsgáznak: Mover (A1) és Flyers (A2) szinten.

Az idei vizsgára február 16-án, szombaton került sor: 58 hatodikos és 75 negyedikes gyermek várta izgatottan ezt a napot. A hatodikosok már „rutin vizsgázók”. Számukra ez a februári alkalom már az éles írásbeli/szóbeli vizsgát jelentette, míg a negyedik évfolyamosok most még csak szóbeli próbavizsgát tettek. Éles vizsgájukra áprilisban kerül majd sor.
Oldal:  1 2 3 ... 72 73 74 ... 198 199 200