(Kategória: Általános)
Küldte: ptdemeter
2019. április 16.

Teljes nézet

A Vasas Sport Club által szervezett iskolai regionális versenyen iskolánk csapata nagyon szépen szerepelt. Külön gratulálunk az Aquincum 1. csapatának, akik aranyérmet szereztek.

A kerületi atlétika diákolimpián a IV. korcsoportos fiúk csapatban a 4. helyet szerezték meg, csupán 20 ponttal lemaradva a dobogóról. Tárkányi Dániel egyéniben kimagasló teljesítményt nyújtva az egyes próbákban bronzérmes lett.
A csapa tagjai a képen balról jobbra: Hadnagy Bence (8.b), Branner Dániel (7.b), Marton Tamás (7.c), Orosz-Léhner Máté (8.b), Tárkányi Dániel (8.b), Györfi Dávid (8.b).

A Csillaghegyi Tavaszi Úszó Kupán Deák Gergő (5.b) 25m mellúszáson aranyérmet, és 25m gyorsúszáson pedig ezüstérmet szerzett.

A Győrben megrendezett Úszás Diákolimpia korosztályos döntőjében iskolánkat Király Nelli (5.b) és Deák Gergely (5.b) tanulók képviselték.
A népes és erős mezőnyben Gergő 50 m gyorsúszásban a korábbi egyéni legjobb idejét javítva sikeresen helyt állt.
Nelli 50 m hátúszásban 5., 200 m hátúszásban 9. helyezett lett, mindkét számban megjavítva egyéni legjobb eredményét.

GRATULÁLUNK SPORTOLÓINKNAK!

Ezen hír származási helye: Aquincum Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola